Opis produktu

Gra edukacyjna - Alfabet to propozycja dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. Dzięki zabawie z tą grą maluchy zaczną poznawać literki i pierwsze słowa. Gra zawiera fiszki z obrazkami 32 liter i kartki ze słowami. Na kartkach w formie pytań zostały opisane popularne słowa na każdą literkę, aby móc z dzieckiem odgadywać zagadkę o jakie słowo chodzi. Podpowiedzią jest także pierwsza literka wyrazu i rysunek. Kolorowe obrazki sprawią, że zabawa nie będzie się nudzić dziecku i uczyni proces nauki bardziej ciekawym i wesołym. Zabawa z użyciem tej gry 
zachęca do mówienia i tworzenia wspólnych opowieści o rzeczach przedstawionych na obrazkach, rozwija logiczne myślenie, koncentrację i pamięć. Gra Alfabet jest zapakowana w tubę, dzięki czemu po skończonej zabawie można złożyć wszystkie elementy, aby się nie zgubiły. 
 
Zestaw: 32 kartonowe elementy z literkami, 16 kartek z opisami.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Nr katalogowy: RK1050-01

Zabawki - Numer handlowy: 90018/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator