Opis produktu

Gra edukacyjna Sprytne owce to świetna matematyczna zabawa w łapanie 10-ki! Umiesz szybko liczyć? Zbierz jak najwięcej dziesiątek. Śledź owce, omijaj wilki. Gracze odwracają fiszki liczbami po kolei. Na każdej fiszce znajduje się liczba od 1 do 9. Ten, kto pierwszy spostrzeże i wyliczy z odkrytych fiszek z liczbami, sumę 10, wykrzykuje: "Widzę 10!". I zabiera sobie fiszki. Aby zwyciężyć, trzeba zebrać największą ilość dziesiątek. Jeśli trafisz na fiszkę z postacią wilka musisz oddać jedną ze swioch 10-tek do pudełka. Ta emocjonująca gra ćwiczy spostrzegawczość oraz uczy szybkiego dodawania w zakresie 10.
 
Zestaw zawiera: 96 fiszek, instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 do 99 lat.
Średnica fiszki 5cm.

Nr katalogowy: RK1010-05


Zabawki - Numer handlowy: 90025/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator