Opis produktu

Miękkie puzzle  - Piraci to duży, bo formatu A4 (23x33cm) obrazek i grube (6mm) elementy, które z łatwością będą mogły ułożyć małe dzieci. Układanie takich puzzli wprowadza nas w dobry nastrój, a także rozwija pamięć i twórcze myślenie oraz ćwiczy koncentrację. Zestaw zawiera 24 elementy. Po ułożeniu wszystkich kawałków puzzli, dziecko otrzyma barwny obrazek z wizerunkiem zwierzątek z zoo. Intensywne kolory, ciekawa tematyka obrazka i duże miękkie części spodobają się każdemu dziecku. Dzięki większej objętości puzzli, puzzle po złożeniu nie rozsypują się i można je wykorzystać jako ozdobę pokoju, poprzez powieszenie na ścianie jako obrazu. 

Zestaw: 24 elementy.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość obrazka (po złożeniu): ok. 23x33cm.
Nr katalogowy: RK1201-12

Zabawki - Numer handlowy: 90021/7

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator