Opis produktu

Gra magnetyczna Zabawne buźki to 9 kart (7x15cm) składających się z 3 elementów oraz magnetyczna tablica do ich układania o wymiarach 16x22cm. Zestaw pozwala na fascynującą zabawę, ponieważ można ułożyć zabawne buźki 9 różnych postaci lub też tworzyć zupełnie nowe dopasowując różne elementy. Eksperymentujcie! Dobierajcie magnesy do postaci na tablicy, kto powstał? książę, pirat, doktor, czy może klaun? Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Gra rozwija małą motorykę, wyobraźnię, a przede wszystkim uczy bawić się w grupie według wyznaczonych reguł. Dzieci moga puścić wodze fantazji i tworzyć niezwykłych bohaterów. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- 30 magnesów,
- tablica magnetyczna.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiary opakowania: ok. 22,5x18x5cm
Nr katalogowy: RK2030-02

Zabawki - Numer handlowy: 90042/01

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator