Opis produktu

Puzzle 24 elementy leniwiec to 3 mm puzzle tekturowe dla dzieci powyżej 3 lat. Ułóżcie puzzle i zapoznajcie się z leniwcem! Elementy zaprojektowane specjalnie dla malutkich rączek  - zostały wykonane z mocnej tektury. Wygodnie je trzymać i łączyć. Wspaniała zabawa oraz ćwiczenie małej motoryki, skupienia i logicznego myślenia. Obrazek po ułożeniu ma wielkość: 21x30cm. Puzzle są zapakowane w torebkę z zapięciem strunowym, któa nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu można zabrać je ze sobą na każdą wycieczkę.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość obrazka (po złożeniu): ok. 21x30cm.
Wielkość opakowania: 20x12,5x3cm
Nr katalogowy: RK1130-04

Zabawki - Numer handlowy: 90045/04

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator