Opis produktu

Gra edukacyjna Crazy domino 2w1 zapewni świetną zabawę z przyjaciółmi! Dzięki tej układance twoje dziecko, poprzez zabawę, może zapoznać się z liczeniem już przed pójściem do szkoły. Starsze dzieci próbując dopasować do siebie kostki z kropkami, szybko nauczą się liczb, a młodsze dzieci zachwycą się grą, podczas której będą dopasowywać barwne rysunki zwierzątek. Wersja dla maluchów jest łatwiejsza, ponieważ każde zwierzątko posiada inne tło. Gra ćwiczy praktyczne umiejętności matematyczne, rozwija logiczne myślenie, pamięć i koncentrację. Wszystkie elementy wykonane są z mocnej tektury. Są bardzo kompaktowe, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w podróży.
W zestawie znajduje się 28 elementów.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar elementu: 10x4cm
Wielkość opakowania: ok. 18x21x5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 99 lat.
Nr katalogowy: RK1115-02

Zabawki - Numer handlowy: 90049/02

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator