Opis produktu

Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dzieci grając, oprócz świetnej wspólnej zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Zasada jest prosta: należy znaleźć ten sam element u 2 kotków. W sumie łatwo, ale kotki są tak bardzo podobne do siebie... Kto okaże się najuważniejszy?
Jak grać? Na polu gry układamy okrąg z sześciu kotków, a siódmego kotka umieszczamy w jego środku. Dziecko, które jako pierwszy zobaczy 2 takie same elementy u kotka, leżącego w środku koła, i u któregokolwiek kotka z okręgu, zabiera sobie fiszkę z kotkiem ze środka. Aby wygrać, trzeba zebrać więcej kotków, niż przeciwnicy.
W zestawie znajdują się: 54 fiszki, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 10 lat.

Nr katalogowy: RK1010-03

Zabawki - Numer handlowy: 90013/2

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator