Opis produktu

Gra edukacyjna - Sznurowanka Domek przyjaciół jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat. W zestawie znajdująe się karta-podstawka (20x17cm)oraz elementy związane z urządzaniem domku do sznurowania i przyczepiania na rzepy. Zadaniem dziecka jest wykorzystanie sznurka oraz elementów na rzepach oraz umieszczenie ich w wybranym miejscu na karcie z rysunkiem. Maluch musi przyjrzeć się dokładnie, aby spostrzec czego na nich brakuje. Teraz tylko trzeba połączyć przy pomocy sznurka okienka, płot i zwierzątka mieszkające w domku, dodajemy słoneczko i ptaszki na rzepach, a wtedy powstanie wspaniały obrazek. Różne warianty rozmieszczenia elementów pozwalają wykazać się fantazją i tworzyć podstawę do ciekawych opowieści o przygodach zwierzątek. Sznurowanka znakomicie trenuje małą motorykę, ćwiczy precyzję i wspiera rozwój zdolności manualnych. Gra rozwija logiczne myślenie, kojarzenie obrazów, pamięć i mowę poprzez poznawanie nowych słów podczas zadawania pytań, czy wymyślania bajek.
 
Zestaw zawiera: 14 elementów, 15 rzepów, kartę-podstawkę, sznurek do przewlekania.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 4 lat.

Nr katalogowy: RK1040-02

Zabawki - Numer handlowy: 90016/2

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator