Opis produktu

Miękkie puzzle - Bajkowy las to piankowa układanka z konturem obrazka dla najmłodszych, zapakowana w reprezentacyjne pudełko. Idealny, edukacyjny i niedrogi upominek. Duży wymiar (ok.31,5x31,5cm) obrazka i grube (6mm) elementy, sprawiają że małe dzieci z łatwością będą mogły je ułożyć. Układanie takich puzzli wprowadza nas w dobry nastrój, a także rozwija pamięć i twórcze myślenie oraz ćwiczy koncentrację. Zestaw zawiera 36 elementów. Po ułożeniu wszystkich kawałków puzzli, dziecko otrzyma barwny obrazek z bajkowym lasem i przyjaciółmi. Intensywne kolory, ciekawa tematyka malunku i duże miękkie części spodobają się każdemu dziecku. Dzięki większej objętości elementów, puzzle po złożeniu nie rozsypują się i można je wykorzystać jako ozdobę pokoju, np. poprzez powieszenie na ścianie

Zestaw: 36 elementy.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1202-01

Zabawki - Numer handlowy: 90022/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator