Opis produktu

Zestaw magnetyczny z tabliczką - dinozaury zawiera w komplecie specjalną tabliczkę z obrazem malowniczego krajobrazu, na której można układać figurki dinozaurów. Plansza ma wymiary 16x15cm, a zwierzęta są proporcjonalnych wielkości. Zabawa zachęca do rozwoju myślenia, fantazji, a także wzbogaca słownictwo, dzięki wymyślaniu i opowiadaniu nowych przygód. Może stać się podstawą do wymyślenia fabuły opowieści i tworzenia nowych historii lub też odwrotnie - wymyśl treść i dopiero ułóż odpowiednie elementy obrazując opowieść. Tradycyjne puzzle w powłoką magnetyczną, wygodne i łatwe do chwycenia dla najmłodszych dzieci. Można je układać za równo na załączonej tabliczce, jak i na innej magnetycznej  powierzchni, np. tablicy lub lodówce. Ponadto rozwija przestrzenne myślenie, rozwija pamięć i małą motorykę.
Zestaw zawiera: 1 plansze magnetyczną, 21 magnesów.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiary opakowania: 20x17x4cm
Nr katalogowy: RK2090-03

Zabawki - Numer handlowy: 90040/03

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator