Opis produktu

Materiałowa edukacyjna mata-walizka dla starszaków do zabawy to propozycja dla dzieci, które chcą nauczyć się obsługiwać różne rodzaje zapięć w odzieży i nie tylko. Duże zameczki są łatwiejsze do testowania przez dziecko. Pokaż dziecku jak najwygodniej złapać, trzymać, pociągać,  przeciągać, sznurować i wiązać, a zobaczysz jak szybko opanuje nowe umiejętności. Ta materiałowa tablica zawiera wiele aktywności: 
- zapinanie i odpinanie za pomocą różnych odzieżowych sposobów: guzik, napa, 
- zapięcie paska materiałowego, 
- zasznurowanie sznurówki,
- nauka wiązania kokardki, 
- wiązanie supełka,
- ściągnięcie troczków woreczka,
- zapięcie klamerki, 
- jeden kształt (gwiazda) do zabawy w a-kuku.
Dzięki wygodnej rączce można ją nosić w ręku lub zawiesić, a po rozłożeniu wygodnie ćwiczyć niezbędne w życiu umiejętności manipulacyjne. Kompaktowo skłąda się w walizeczkę, dzięki czemu nie zajmuje wiele przestrzeni w transporcie i umożliwia zabawę w dowolnym miejscu. Intensywne, kontrastujące kolory zachęcają do poznawania ich nazw oraz zapoznania się z przedstawionymi kształtami i wzorami. Zabawa wspiera rozwój koncentracji, wyobraźni, myślenia logicznego oraz kształtuje małą motorykę.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Materiałowe tablice i gry manipulacyjne zachęcają dziecko do podejmowania prób i ćwiczenia podstawowych umiejętności pomocnych podczas ubierania. Zapięcie guzika, suwaka, klamerki, czy zawiązanie sznurówek, to umiejętności niezbędne w życiu, a trudne do opanowania. Nasze zabawki pomogą osiągnąć sukces! Poznawaj świat przez dotyk. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Wielkość po złożeniu: ok.16x16x4cm
Nr katalogowy: RZ2001-01

Zabawki - Numer handlowy: 90037

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator