Opis produktu

Materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka do zabawy to propozycja dla dzieci, które chcą nauczyć się obsługiwać różne rodzaje zapięć w odzieży i nie tylko. Mały pingwinek uwielbia zmieniać ubranka, a duże zameczki są łatwiejsze do testowania przez dziecko. Pokaż dziecku jak najwygodniej złapać, trzymać, pociągać,  przeciągać, sznurować i wiązać, a zobaczysz jak szybko opanuje nowe umiejętności. W zestawie znajduje się tekturowy pingwinek i 6 kubraczków. Każde ubranko pingwinka ma inny kolor i inny sposób zapięcia, dzięki czemu maluch wyćwiczy: 
- zapinanie i odpinanie za pomocą różnych odzieżowych sposobów: suwak, rzep, guzik, napy, 
- zapięcie paska materiałowego, 
- zasznurowanie sznurówki,
- nauka wiązania kokardki, 
- wiązanie supełka,
- zapięcie klamerki.
Pomóż pingwinkowi założyć co dzień nową kurteczkę! Poznaj nazwy intensywnych kolorów, sposobów zapięć oraz kontrastujących kształtów i wzorów. Zabawa wspiera rozwój koncentracji, wyobraźni, myślenia logicznego oraz kształtuje małą motorykę.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Materiałowe tablice i gry manipulacyjne zachęcają dziecko do podejmowania prób i ćwiczenia podstawowych umiejętności pomocnych podczas ubierania. Zapięcie guzika, suwaka, klamerki, czy zawiązanie sznurówek, to umiejętności niezbędne w życiu, a trudne do opanowania. Nasze zabawki pomogą osiągnąć sukces! Poznawaj świat przez dotyk. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Wielkość ubranka: ok.9x15cm
Nr katalogowy: RZ3001-01

Zabawki - Numer handlowy: 90038

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator