Opis produktu

Gra edukacyjna - Zwierzątkapolecana jest dla namniejszych dzieci - już od 3 lat. Słoniątko, małpeczka, lew i zebra zapraszają malucha do wspólnej nauki figur geometrycznych! Teraz maluchy mogą poznawać i odkrywać nowe postaci w niezwykłej formie gry. Wszystkie kartonowe elementy zwierzątek są dwustronne. Z jednej strony przedstawiono chłopczyka, a z drugiej - dziewczynkę oraz figury geometryczne na każdej ze stron. Maluch powinien uważnie przypatrzyć się zwierzątkom i narysowanym figurom oraz dobrać guzik o odpowiednim kształcie. Jeśli guzik został dobrany prawidłowo, następnie należy go przymocować do figurki zwierzęcia przy pomocy sznurówki. Zabawa z użyciem tej gry zwiększa spostrzegawczosć, ćwiczy małą motorykę, rozwija logiczne myślenie i zachęca do mówienia i tworzenia wspólnych opowieści o zwierzątkach.
 
Zestaw zawiera: 8 bohaterów, 4 duże guziki.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Nr katalogowy: RK1030-02

Zabawki - Numer handlowy: 90017/2

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator